Firma Waflex istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy wiodącym producentem wafli do lodów oraz wafli do kremów w Polsce. Wypiek dobrych wafli jest sztuką, w którego proces wkładamy całą pasję i serce. Nie używamy sztucznych polepszaczy smaku. Do produkcji wykorzystujemy naturalne składniki pieczołowicie dbając o tradycyjną, wieloletnią recepturę.

Blisko trzydziestoletnie istnienie na rynku umożliwiło nam zdobycie szerokiego grona Klientów, do którego należą zarówno Klienci indywidualni, mikro i małe firmy oraz międzynarodowe koncerny lodowe.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe, co pozwala nam na wytworzenie takiej ilości zapasów, aby w 100% zaspokoić zapotrzebowanie na wafle. Dogodne położenie od Warszawy pozwala nam na szybką reakcję na zamówienie Klienta. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, aby delikatny produkt trafił bezpośrednio w Państwa ręce w nienaruszonym stanie.

Poza ofertą wafli do lodów nasza firma dysponuje szeroką gamą produktów niezbędnych w zaopatrzeniu lodziarni między innymi: koncentraty do lodów, gofrów oraz naleśników, wafelki do dekoracji deserów, rożne posypki, sosy a także owoce w żelu oraz wiele innych.

Dla nas najważniejszy jest Klient dlatego dbamy o jego kompleksową obsługę.
U nas nie ma podziału na Klientów gorszych i lepszych! Wszyscy są dla nas kluczowi!